Garanti , Değişim ve İade Koşulları 

 

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde 1 yıl süre ile Yeni1tarz garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

 

Satın aldığınız ürün veya ürünleri , ücretsiz kargo ile değişim yapabilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim ?

Satın aldığınız ürün ve ürünleri; ürünlerin stokları var olması koşuluyla 14 gün içinde değiştirebilirsiniz. Değişim için siparis@yeni1tarz.com mail adresine mail yoluyla veya 0555 250 36 36 nolu whatsapp sipariş hattına mesaj atarak bilgi verilmesi gerekmektedir. Değişim yapılacak ürünün renk ve beden durumu kontrol edilerek tarafınıza olumlu veya olumsuz dönüş yapılacaktır. Olumlu dönüş yapılması durumunda, ilgili ürün veya ürünleri anlaşmalı kargo firmamız olan Ptt Kargo'nun herhangi bir şubesinden, Alıcı kısmına müşteri numaramız olan 503194428 yazıp karşı ödemeli olarak kargoya verebilirsiniz. Ürünler tarafımıza ulaştıktan en geç 2 iş günü içinde yeni ürünler tarafınıza ekstra kargo ücreti yansıtılmadan  gönderilecektir. Stok durumu ile ilgili olumsuz dönüş yapılması durumunda, talep edilirse ürün veya ürünler iade koşullarını karşıladığı müddetçe iade alınacaktır.

                                                                                                  

Satın aldığınız ürün veya ürünleri , ücretsiz kargo ile iade edebilirsiniz.

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim ?

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, ürünün teslim alınmasını takip eden 14 iş günü içerisinde,sitemizden üye girişi yaparak siparişlerim kısmında yer alan İADE ET X butonunu tıklayıp iade etmek istediğiniz ürünleri iade formunu doldurarak, anlaşmalı kargo firmamız olan  Ptt Kargo'nun herhangi bir şubesinden, Alıcı kısmına müşteri numaramız olan 503194428 yazıp karşı ödemeli olarak kargoya verebilirsiniz.

  

İade işlemleri:

www.yeni1tarz.com  üyelerinin ‘Sebep göstermeden cayma hakkı’ 14 gündür. İade şartlarımız, 4077 nolu Tüketicinin Korunmasına İlişkin Kanun ve Uygulama Yöntemleri’ kapsamında ve şirketimiz uygulamaları gereği değişiklik gösterebilmektedir. En güncel bilgilere, internet sitemizdeki ürün iade işlemleri ile ilgili bölümden ulaşabilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünlerin kullanılmamış, tekrar satılabilme özelliğinin bozulmamış olması, varsa tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Kullanılmış ve satılabilme özelliğini yitirmiş tüm ürünler iade olarak kabul edilmeyecek ve kargo ücreti Yeni1tarz tarafından karşılanmayacaktır.

Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleştirilir, nakit ve  kredi kartı iadeleri en geç 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. (Kredi Kartına iadeler, tarafımızca belirtilen süreler içinde yapılmakta olup, bankalardan kaynaklı olarak iade edilen tutarın karta yansıması daha uzun sürebilir. Bu süreç bankalardan kaynaklı olup, tarafımızdan iadenin gerçekleştiği bilgisi alındıktan sonra ilgili banka ile görüşülmesi rica olunur.)